Актуальна таблиця штрафів

Не можу перестати дивуватися законодавцям та намагатися зрозуміти їхню логіку при підході до встановлення розміру штрафів за порушення вимог Правил дорожнього руху України.

Наприклад, якщо водій, ненароком стане винуватцем ДТП (ст. 124 КУпАП), то він понесе покарання у вигляді штрафу розмірі 340 грн (щоправда у де-яких випадках можливе і позбавленя права керування, але це виняток), якщо той же водій створить аварійну ситуацію на дорозі, проте ДТП не відбудеться (ст. 122 ч.4 КУпАП), то він змушений буде вже викласти 680 грн., а якщо ж він буде винним у наїзді на пішохода та той отримає лише легкі тілесні ушкодження (ст. 125 КУпАП, оскільки немає окремої статті), то за це водій буде покараний "попередженям". Якщо той же таки водій не передасть на вимогу поліцейського свій транспртний засіб для виконання оперативних завдань, то змушений буде викласти аж цілих 68 грн. (ст. 124-1 КУпАП)

Нижче пропоную Вам таблицю штрафів за порушення ПДР станом на березень 2018 року, яку можна завантажити та зберегти.

https://drive.google.com/open?id=1pXK3kVr-gRWnDMqzvMj-mgvpMmg_SU13

Поділіться у соціальних мережах:

© 2018 Джерело отриманої інформації: erau.unba.org.ua.
Відповідно до ч. 2 ст. 10-1 Закону України "Про доступ до публічної інформації". Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, у тому числі в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту, публічну інформацію у формі відкритих даних з обов'язковим посиланням на джерело отримання такої інформації.