Ментор ADVOQ буде суддею Global Legal Hackathon - Ukraine

24 та 25 лютого в Харкові відбудеться подія планетарного масштабу, партнером якої є команда ТіСіЕм Груп Україна.

Саме Харків став одним із п’ятдесяти міст світу, що були обрані для проведення найбільшого в історії хакатону - Global Legal Hackathon - Ukraine.

Упродовж 48 годин представники тридцяти країн світу в безперервному онлайн-режимі будуть змінювати наше уявлення про можливості LegalTech.

Команди-новатори запропонують на розгляд суддів і публіки найсміливіші ідеї та революційні проекти, метою яких є об’єднання технологій і права для створення інноваційного продукту нового покоління.

Менторами команд стануть відомі експерти, серед яких і старший радник ТіСіЕм Груп України, метнор ADVOQ.

Суддівську колегію представлять лідери правової галузі України.

Окрім визнання та грошової винагороди, команда-переможець позмагається ще й за шанс представляти Україну на LEGALTECH NYC та потрапити до шорт-листу стартапів HIIL INNOVATING JUSTICE CHALLENGE.

Здійснімо технологічний прорив разом!

Поділіться у соціальних мережах:

© 2018 Джерело отриманої інформації: erau.unba.org.ua.
Відповідно до ч. 2 ст. 10-1 Закону України "Про доступ до публічної інформації". Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, у тому числі в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту, публічну інформацію у формі відкритих даних з обов'язковим посиланням на джерело отримання такої інформації.