Запрошення на семінар з інформаційної безпеки

2 березня в Києві стартував семінар від Вищої школи адвокатури, присвячений інформаційній безпеці.

Ми з вами є свідками стрімкої діджиталізації світу загалом. Технологічний розвиток викликав появу вражаючої кількості надзвичайно корисних ресурсів, які значно полегшують умови праці й побуту, впливають на результативність та ефективність нашої діяльності. Але, як то кажуть, є і зворотній бік медалі: інтернет-шахраї та кіберзлочинці теж тримають руку на пульсі...

Історіями про викрадення грошей з рахунків, про злам паролів електронної пошти й серверів сьогодні нікого не здивуєш. На жаль, такі наші сумні реалії.

Отож, завдання учасників дводенного інтенсиву - заглибитися в суть проблеми кіберзлочинності, проаналізувати причини поширення цього явища і знайти концептуальні шляхи відвернення та протидії його.

Спікером заходу став фахівець із комп’ютерної криміналістики - Урденко Олександр Георгійович .

Ярослав Вознюк, представник Інституту інформаційних технологій і комунікацій, поділився враженнями від семінару та зазначив про зв’язок і вплив прогресу на злочинність, на появу нових способів і механізмів для зухвалих шахрайських дій; наголосив на тому, що суть і мотиви злочинів проти будь-якої власності залишаються незмінними - давніми, а змінюються, тобто оновлюються, “знаряддя вчинення злочину: веб-сайт, електронна пошта, платіжна система, мережа підприємства, сервери та ін”.

За словами Ярослава, “курс "Інформаційна безпека" наданий лектором просто, доступно, цікаво, зрозуміло. Були відповіді на всі запитання. Матеріал підкріплений значною кількістю прикладів як з практики, так і з практичних проблем”.

Адреса заходу : інформаційна безпека

 

Поділіться у соціальних мережах:

© 2018 Джерело отриманої інформації: erau.unba.org.ua.
Відповідно до ч. 2 ст. 10-1 Закону України "Про доступ до публічної інформації". Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, у тому числі в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту, публічну інформацію у формі відкритих даних з обов'язковим посиланням на джерело отримання такої інформації.